Zero Online

W świecie Zero Online, darmowej gry MMORPG nie wcielamy się w wojowników lub magów ale w pilotów, kierujących robotami mierzącymi dziesiątki metrów walczącymi z obcymi formami życia. Roboty są na tyle ciekawe, że mogą się przekształcać w ponad 30 rodzajów maszyn (armaty, czołgi itp.) niczym w filmie Transformers. Grafika określana jest jako 2,5D przy czym jest bardzo szczegółowa. Dzięki temu wymagania sprzętowe gry są stosunkowo niewielkie. Gra wyróżnia się również bardzo szybkim zdobywaniem doświadczenia i wysokim limitem rozwoju postaci.

Skoro już o postaciach mowa do w Zero Online dostępne są ich dwie klasy:

  • Piechota (Infantry) – zdolna zadać duże obrażenia pojedynczemu celowi. Na początku gry jest to dość słaba klasa, skrzydła rozwija w miarę postępów.
  • Artyleria (Artillery) – może zadać obrażenia wielu przeciwników na raz. Są o wiele silniejsi od Piechoty, zwłaszcza do 40 poziomu rozwoju postaci.

Każda z klas ma możliwość prowadzenia do trzech mechów i jednostek dowodzenia. Oprócz szwendania się po mapie i zabijania obcych można wykonywać przeróżne zadania, zbierać surowce, walczyć w trybie PvP i wiele innych.

  • Strona gry: zo.91.com
  • Platformy: Windows
  • Wymagania minimalne: Pentium III 800 MHz, 128 MB RAM, karta graficzna Riva TNT2 M64 16MB lub lepsza

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.