Hydorah

Hydorah to klasyczny shooter z widokiem z boku. Przedzieramy się w nim przez różne planety pełne hord wrogo nastawionych obcych. Gra oferuje krótkie, choć pełne intensywnej rozgrywki poziomy. Dostępny jest tylko jeden poziom trudności. Jak twierdza autorzy gry odpowiada on standardowi w latach 80-tych więc może sprawić nieco trudności. Ale przynajmniej jest satysfakcja z ukończenia każdego poziomu.

Grafika utrzymana jest w „oldschoolowym” stylu – jest prosta, lecz stylowa i zapięta na ostatni guzik. Hydorah posiada ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez osobnika o ksywce Gryzor87, pełna jest syntezatorów typowych dla epoki gdy takie gry były na szczycie.

One comment

  1. Ten soft jest cudooowny, ale za długi i za trudny. Moje shmuperskie skillzy nie wystarczają, abym zgodnie ze swoją wolą ukończył gieruchnę na jednym życiu. Jeden kredyt nie wchodzi w grę, ale to wie każdy kto już pykał (chodzi o cofanie na początek poziomu). Ewentualną przegraną dopuszczę tylko podczas epickich starć z szefostwem.
    Głęboko wierzę, że ktokolwiek czytający moje wypociny z miejsca zniechęci się do grania w Hydorah.
    Niniejszym, więc uroczyście oświadczam, że zrobiłem wilki błąd próbując przejść ten tytuł, chociaż brakuje mi bardzo niewiele do pokonania go, ostatecznie. Mam metody na 1-go bossa z ostatniego levelu, ale przeszkadzajki z poziomu następnego są zbyt precyzyjne dla moich standardów. Nie wiem ile zostało jeszcze do końca, a widząc oznaczenie (większy pkt. na mapie) chyba zrezygnuję z dalszych, beznadziejnych prób wystrzelania wszystkiego.

    P.S. Proszę nie traktować serio tego co właśnie, przed momentem z wielką fantazją napisałem 😉

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.