GeneRally

GeneRally zręcznościowa wyścigówka z widokiem z góry, Oferuje możliwość gry do 6 graczy na jednym komputerze w trzech trybach rozgrywki: time trial (staramy się osiągnąć jak najlepszy czas na torze), race mode (przeciwko innych graczom lub z komputerem, jako przeciwnik) oraz championship (zestaw liku wyścigów). Gra umożliwia sporą modyfikację zarówno pod względem ustawień jak i zawartości gry.

Grafika jest prosta, lecz gra oferuje więcej niż widać na pierwszy rzut oka. Na przykład skomplikowany system uszkodzeń pojazdów biorący pod uwagę nawet zużycie opon i spalanie paliwa – wszystko można ustawić tak by pasowało do naszych preferencji. GeneRally oferuje 36 torów oraz 12 pojazdów z różnych kategorii (formuła 1, gokart, samochody rajdowe itp. – każde inaczej zachowują się na drodze). W Internecie można znaleźć wiele dodatkowych torów i samochodów do gry, jeśli komuś to nie wystarczy.

  • Strona gry: alternative.gene-rally.com
  • Platformy: Windows
  • Wymagania: Procesor 200MHz, 16MB of RAM, karta graficzna kompatybilna z DirectX 8.0, 2MB wolnego miejsca na dysku twardym

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.