Mytheon

Mytheon to sieciowa gra z gatunku Action RPG z elementami strategii. Utrzymana jest w świecie, w którym mity stają się prawdziwe a my stawiamy wyzwanie bogom by samemu stanowić o swoim losie. Fabuła posiada elementy znane z różnych mitologii z całego świata. Na chwilę obecną dostępne są mity z Gracji i Egiptu, inne mają być dodane później.

Gracze wcielają się w potężnych ludzi, którzy potrafią rzucać zaklęcia, przyzywać służące mu stworzenie oraz wznosić budowle, które pomagają im w walce. Dostępne są trzy klasy postaci: Warcaster, Eidolon i Elementalist. Każda posiada swoje specyficzne zdolności. Warcaster specjalizuje się w walce wręcz, Elementalist w czarach ofensywnych a Eidolon jest połączeniem obydwu klas, kimś w rodzaju uzdrowiciela. Każda klasa posiada 60 unikalnych „Power Stones”, każdy reprezentujący konkretną zdolność. Niektóre przyzywają wieże obronne lub żołnierza, inne poprawiają statystyki jednostek. Nie mamy dostępu od razu do wszystkich kamieni a jednocześnie możemy mieć dostęp do 40, dlatego warto rozważyć co się najbardziej nam przyda.

Gra jest darmowa, lecz utrzymywać się będzie z mikro transakcji. Niemal wszystkie przedmioty można znaleźć w trakcie gry, ale płatne wersje mają większe możliwości.

  • Strona gry: www.mytheongame.com
  • Platforma: Windows
  • Wymagania: Procesor 2.0 GHz, 512MB RAM (1GB dla Vista/Windows 7), karta graficzna z 128MB pamięci (GeForce 6 lub porównywalny)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.