Spiral Knights

Spiral Knights to gra MMO, w którą zagramy za pomocą przeglądarki internetowej. Jako tytułowy Spiral Knight budzimy się w obcym świecie. Dobytek przepadł a statek (The Skylark) już nigdzie nie poleci. Trzeba zatem zadbać o przetrwanie w niegościnnym otoczeniu. Pomoże nam w tym broń taka jak pistolety, bomby i miecze różnego typu. Świat gry posiada centralną lokalizację Haven, gdzie można spotkać się z innymi graczami. Stamtąd udajemy się do Clockworks, podobnych do lochów w innych grach MMORPG. Tam przebijamy się przez mapy z pomocą od jednego do trzech innych graczy. Gracze mogą tworzyć drużyny przed rozpoczęciem rozgrywki lub być losowo łączonym z innymi. Clockworks posiadają rosnący poziom trudności. Czyli w skrócie im dalej w las tym więcej drzew i większe wymagania, co do wyposażenia posiadanego przez naszego bohatera. W trakcie zwiedzania mapy trafimy na dodatkowe strefy, które oferują różne nagrody w zamian za walkę z dużą ilością przeciwników.

Świat gry opiera się na dwóch walutach – Korony i Energia. Korony zdobywamy zabijając potwory lub sprzedając przedmioty. Energia jest potrzebna do wejścia do lochów, odblokowania dodatkowych stref, ożywienia poległych i tworzenia przedmiotów. Gracze mogą mieć przy sobie do 100 jednostek energii, która z czasem się regeneruje. Za prawdziwa gotówkę można dokupić energię w formie kryształu. Dzięki niej będziemy mogli dłużej przebywać w lochach i tworzyć przedmioty lepszej jakości.

  • Strona gry: www.spiralknights.com
  • Platformy: każda obsługująca Javę
  • Wymagania minimalne: Procesor 1,3 GHz, 512MB RAM (1GB dla Windows Vista/7 i MacOS X), karta graficzna z 64MB pamieci (GeForce 5/Radeon 8500), Java 1.5

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.