Dungeon Empires

Dungeon Empires to gra na przeglądarki stanowiąca połączenie taktycznej gry RPG i edytora lochów. Mamy więc grę w stylu Dungeon Keepera – budujemy lochy pełne pułapek i potworów a następnie czekamy aż znajdzie się jakiś śmiałek, który do nas zawita. Możliwe jest również zapuszczanie się do lochów należących do innych graczy w poszukiwaniu skarbów i nowych potworów i pułapek, które umieścimy w naszym lochu. Przyjdzie nam też od czasu do czasu zmierzyć się w walce z potworami, które rozgrywane są w turach. Im więcej złupimy tym więcej dostaniemy przedmiotów i tym bardziej nasz kącik staje się zabójczy.

Musimy zadbać nie tylko o to by potwory się w naszym lochu znalazły ale też o to by były dobrze wytrenowane i zadowolone. Tylko wtedy będą walczyć wydajnie. Nasz kawałek lochów można dowolnie dostosowywać do własnych potrzeb – dostępnych jest wiele różnych dekoracji i tekstur oraz możliwe jest dodanie żywiołów. Oczywiście jeśli przeciwnicy zawitają w nasze progi i „padną z wrażenia” to ich ekwipunek trafia w nasze ręce.

  • Strona gry: dungeonempires.gamigo.com
  • Platformy: Windows
  • Wymagania: Procesor 2.33 GHz, 1GB RAM, karta graficzna klasy NVIDIA GeForce 6600 z shaderami 2.0, przeglądarki Firefox 3.x, Internet Explorer 8

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.