Google dodaje gry do serwisu Google +

Serwis społeczności owy Google + rozwija się bardzo szybko, pojawił się niedawno a już ma ponad 30 milionów użytkowników. Teraz wzbogacił się o kolejną funkcję, która sprawi, że będziemy spędzać tam więcej czasu – gry.

Gry na Facebooku odniosły duży sukces. Sprawiły, że Zynga stała się głównym graczem na rynku gier społęcznościowych. Ten deweloper najwidoczniej nie mógł sobie pozwolić na nie pojawienie się na nowej platformie. Nie zobaczymy tam jednak FarmVille i CityVille, które najwidoczniej są ekskluzywne dla Facebooka. Zamiast tego możemy zagrać z Zynga Poker.

Oprócz Zyngi na Google + pojawili się też tacy uznani twórcy gier jak Wooga, PopCap i Rovio. Na chwilę obecną dostępnych jest 16 gier. Pośród nich oprócz Zynga Poker możemy zagrać na przykład w Angry Birds.

Pełna lista gier: Angry Birds, Bejeweled Blitz, Bubble Island, City of Wonder, Collapse! Blast, Crime City, Diamond Dash. Dragon Age Legends, Dragons of Atlantis, Edge World, Flood-It!, Monster World, Sudoku, Wild Ones, Zombie Lane oraz Zynga Poker.

Lista dostępnych gier z pewnością się wkrótce powiększy a produktywność w wielu miejscach znacznie spadnie.

One comment

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.