League of Legends rezygnuje z klienta w wersji dla Mac

Riot Games oficjalnie zaprzestało wsparcia dla League of Legends w wersji na MacOS X po 13 miesiącach prac wraz z TransGaming i beta testach. Wersja beta klienta gry dla Mac zostanie wyłączona 6 września w samo południe. Riot Games nie wyklucza powstania wersji na Mac w przyszłości, lecz nie nastąpi to szybko.

Oświadczenie studia:
„Zdajemy sobie sprawę, że nasze aktualne podejście to platformy Mac nie gwarantuje jakości i częstych aktualizacji, które otrzymuje wersja na PC, i których spodziewa się społeczność graczy. Będziemy rozważać umożliwienie graczom dostępu na platformie Mac w przyszłości gdy będzie to odpowiadało naszym standardom. Jesteśmy zdeterminowani by stworzyć rozwiązanie, które będzie działać na Mac w długim terminie, ale zajmie to trochę czasu.”

Osoby, które testowały wersję na Mac i korzystały ze sklepu mogą zachować swoje konta i kontynuowac grę na PC lub otrzymać zwrot pieniędzy za zakupy, co z kolei wiązać się będzie z zamknięciem konta. W ramach zadośćuczynienia testerzy otrzymają kod, który odblokuje Champions Pack, który będzie można wykorzystać do wtorku.

3 komentarze

  1. WITAM CZY KTOSM I POWIE GDZIE TEN KOD LUB ZWROT KaSY DOSTANE??? GRALEM ZAWSZE NA MACU A ZADNEGO KODU NIE DOSTALEM Z PACKIEM =.=

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.