Oto co będzie można robić za darmo w Star Trek Online

W zeszłym tygodniu świat obiegła wiadomość, że Cryptic Studios postanowiło, że gra Star Trek Online dołączy do grona gier free to play. Dzisiaj świat poznał co dla nich oznacza pojęcie „darmowej gry”. Otóż jak się okazuje grający za darmo, nie będą mieli aż tak bardzo pod górkę. Co może z kolei nie spodobać się płacącym abonament. Dostępne będą dwa typy kont Silver (darmowe) i Gold (za 14,95 dolarów miesięcznie).

Grający za darmo będą mogli mieć tylko dwie postacie (zamiast trzech), 48 pól w schowku (zamiast 72 i 96) i nie będą mogli tworzyć własnych misji w systemie Foundry. Będą za to mogli grać w misje stworzone przez innych graczy. Posiadacze konta Silver będą mieli też ograniczony dostęp do forum, poczty w grze, chata i obsługi klienta. Nie będą mieli pierwszeństwa przy logowaniu i nie otrzymają nagród dla weteranów. Oprócz tego będą musieli znieść reklamy w chacie głosowym w grze.

Ograniczenia wydają się spore ale jeśli spojrzy się na pełną listę to widać, że grający za darmo będą mieli dostęp do prawie wszystkiego co Star Trek Online ma do zaoferowania bez potrzeby wydawania ani złotówki. Zatem świat gry wkrótce powinien roić się od graczy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.