City of Heroes: Freedom

City of Heroes: Freedom to kolejna gra MMORPG, która zrezygnowała z abonamentu i przeszła na model free to play. Pozwala ona na stworzenie własnego superbohatera korzystającego z szerokiego wachlarza umiejętności. Następnie możemy zabrać się za ratowanie świata w wielu zestawach misji.

Jak na tego rodzaju gry przystało dostępne są trzy rodzaje kont: darmowe, premium i VIP. W przypadku darmowego konta możemy stworzyć dwie postacie z dostępnych 8 klas oraz ponad 100 zestawów specjalnych umiejętności. Kostium bohatera można modyfikować a mnogość opcji sprawia, że małe są szanse, że znajdziemy kogoś ubranego tak samo jak my. Grający za darmo mają dostęp do 45 różnych stref w grze oraz do ponad 1000 misji, które pozwolą nam między innymi na podróże w czasie, odwiedzenie innych wymiarów i walkę z inwacją obcych. Wykonując zadania możemy awansować az do 50 poziomu. Jeśli nam czegoś zabraknie to możemy zawsze zaopatrzyć się w sklepie gry. Inne ograniczenia to brak dostępu do forum, poczty oraz systemu Incarnate pozwalający na dalszy rozwój doświadczonych postaci.

Ci, którzy grali wcześniej w City of Heroes i chcą dalej płacić abonament to otrzymają status Premium. Oferuje on to samo co konto darmowe ale umożliwia zachowanie odblokowanych wcześniej dodatków. Najlepiej mają posiadacze konta VIP. Oprócz zniesienia ograniczeń mają też możliwośc gry na specjalnym serwerze.

  • Strona gry: eu.cityofheroes.com
  • Platformy: Windows, MacOS X
  • Wymagania minimalne PC: Procesor 1 GHz, 512 MB RAM, karta graficzna GeForce 2, Radeon 8500 lub Intel® i810G, 4GB miejsca na dysku twardym, połączenie z internetem
  • Wymagania minimalne Mac: Procesor Intel Core Duo, 1 GB RAM, karta graficzna Radeon X1600/GeForce 7300 GT z 128MB pamięci lub zintegrowana karta Intela X3100, 5GB wolnego miejsca na dysku twardym, połączenie z internetem

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.