Microsoft Flight

Microsoft Flight

Microsoft Flight to duchowy następca serii Microsoft Flight Simulator, który opiera się na modelu “free to play”. Jednak w przeciwieństwie do pierwowzoru chce być przystępną grą także dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z symulatorami samolotów. Możemy grać korzystając zarówno z dżojstiku jak i pada od Xboxa 360 i zestawu myszka + klawiatura.

Akcja gry rozgrywa się na Hawajach jednak za darmo mamy dostęp tylko do jednej wyspy archipelagu. Zaczytamy tez z dwoma samolotami: Icon A5 i Boeing PT-17. Za dostęp do kolejnych trzeba wydać trochę pieniędzy. Dodatkowe samoloty to wydatek co najmniej 6,99 dolarów (około 22 złotych). Chwilowo można dokupić jedynie 3 dodatkowe. Natomiast możliwość latania nad całymi Hawajami to wydatek rzędu 19,99 dolarów (około 62 złote).

Można wziąć udział w wyzwaniach polegających na przelatywaniu przez wiszące w powietrzu okręgi z limitem czasowym lub poszukiwaniu ukrytych miejsc na wyspie. Dodatkowo na lotniskach dostępne są dodatkowe zadania takie jak oprowadzanie wycieczek czy też przewiezienie jakiegoś towaru. Można tez po prostu wsiąść w samolot i polatać sobie bez celu.

  • Strona gry: microsoftflight.com
  • Platformy: Windows
  • Wymagania Minimalne: Procesor dwurdzeniowy 2.0 GHz, 2GB RAM, karta graficzna z 256MB pamięci kompatybilna z DirectX 9.0c (obsługująca shadery 3.0), 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • Zalecana konfiguracja: Procesor dwurdzeniowy 3.0 GHz, 6GB RAM, karta graficzna z 1GB pamięci (ATI Radeon HD 5670/NVIDIA GEFORCE 9800 GT lub porównywalna), 30GB wolnego meijsca na dysku twardym

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.