Uncharted 3: Free to Play

Uncharted 3: Free to Play

Uncharted 3: Free to Play pozwala na darmową grę w tryb multiplayer popularnej gry Uncharted 3: Drake’s Deception bez konieczności wydawania pieniędzy na całą grę. Oczywiście jak na „free to play” przystało – mamy pewne ograniczenia.

Gra może być pobrana przez każdego posiadacza PlayStation 3 z kontem na PlayStation Network. Wersja ta pozwala na cieszenie się niemal wszystkimi trybami rozgrywki sieciowej (oprócz Split Screen, Co-Op Arena i Co-Op Adventure), lecz nasza postać będzie awansować jedynie do poziomu 15. Później trzeba będzie sięgnąć do portfela by zwiększyć limit oraz kupić dodatkowe tryby rozgrywki i mapy. Można też dokupić grę Uncharted 2 GOTY Edition, która zawiera wszystkie 12 map, wszystkie tryby rozgrywki o ponad 40 skórek dla postaci. Oczywiście zyskujemy wtedy też dostęp do trybu single player.

Ciekawostką jest fakt, że gra będzie zapisywać nasze zdobycze po osiągnięciu limitu rozwoju i zapłacimy za powiększenie limitu to od razu awansujemy wyżej o parę poziomów korzystając z tego co wywalczyliśmy sobie wcześniej.

One comment

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.