Gods Will Be Watching – do czego jesteś zdolny by przetrwać?

Gods Will Be Watching to jedna z ciekawszych gier jakie powstały w ramach Ludlum Dare. Ta stworzona przez pięcioosobowy zespół Desctructeam w ciągu 48 godzin gra stawia przed nami następujące zadanie: sprawić by wszyscy przeżyli.

Gods Will Be Watching

Jest rok 2257. Grupa naukowców przyleciała na wrogą planetę mając nadzieję na stworzenie lekarstwa na chorobę powodowaną przez wirus Medusa. Po ataku terrorystycznym okazuje się, że musza przeżyć 40 dni w niegościnnym otoczeniu czekając na ratunek. Wcielamy się w rolę kapitana wyprawy. Naszym zadaniem jest sprawienie by wszyscy mieli to czego im trzeba do przetrwania. Do dyspozycji mamy 5 punktów akcji, które można rozdysponować każdego dnia na czynności wykonywane przez członków załogi – naprawę radia, zdobywanie pożywienia, tworzenia lekarstwa, utrzymywanie płomienia w ognisku czy też zafundować wszystkim grupową terapię. Przez cały czas trzeba uważać na to czy nie kończy nam się zapas jedzenia, amunicji i zapasów medycznych. Może nawet dojść do tego, że dla przeżycia trzeba będzie poświęcić, któregoś z członków załogi.

Gra oferuje ciekawą pełną pikseli grafikę z kwadratowymi postaciami, których wygląd i zachowanie dodaje realizmu sytuacji, w jakiej się znaleźli. Gods Will Be Watching nie jest proste. Gwarantuję wam, że będziecie do gry podchodzić wielokrotnie nim dowiecie się co robić a czego pod żadnym pozorem nie należy czynić.

Jak długo udało wam się przeżyć?

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.