Darmowy weekend z grą Squad na Steam

W ten weekend Steam oferuje możliwość darmowej gry w Squad. Jest to pierwszoosobowa, sieciowa strzelanka, w której jednocześnie na polu bity może pojawić się nawet 100 graczy.

Opis gry na Steam:

Squad jest pierwszoosobową, sieciową strzelanką dla 100 graczy, która zamierza możliwie realistycznie ukazać współczesne pole bitwy. Gra stawia na komunikację i współpracę pomiędzy graczami, swoimi mechanizmami promując działania drużynowe, koordynację oraz planowanie. Rozgrywka odbywa się na dużych, otwartych mapach, które umożliwiają współpracę piechoty i pojazdów oraz wznoszenie umocnień. Wszystko po to aby stworzyć przepełnione adrenaliną doznanie wymagające zarówno dokładnego planowania jak i podejmowania właściwych decyzji w ułamku sekundy.

Squad dostępny jest za darmo do niedzieli, do godziny 21:00 polskiego czasu. Przez ten czas cena gry jest obniżona o 50% do 18,49 Euro (około 78 złotych).

Informacje o grze:

  • Strona gry na Steam
  • Platformy: Windows
  • Wymagania minimalne: System Windows 7 SP1 (x64), procesor Intel Core i5-2500K, 4 GB RAM, karta graficzna Geforce GTX 570 lub AMD Radeon HD 7850

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.