Sang-Froid: Tales of Werewolves – drwale kontra potwory

Sang-Froid: Tales of Werewolves to ciekawe podejście do gatunku tower defense. Opowiada ona losy dwóch braci drwali, którzy muszą zaprzestać wal między sobą by uratować swoją siostrę, którą ściga sam diabeł. Co noc nasyła on na drwali swoje sługi i co noc muszą oni opierać ich ataki.

Jako jeden z braci bronimy lasu przed atakującymi potworami. W ciągu dnia rozstawiamy pułapki, które wykorzystujemy po zmroku. Przy czym przeciwnicy szybko stają się dość potężni, więc by się z nimi rozprawić musimy łączyć efekty różnych pułapek. Na szczęście przed każdą noc otrzymujemy informacje na temat potworów, których ataki będziemy odpierać, jak licznie będą atakować, co jest ich celem oraz w jakim są stanie.

Możemy też odwiedzić pobliskie wioski by zakupić potrzebne rzeczy w dostępnych tam sklepach. Pozwala to na zaplanowanie odpowiedniej strategii. Za każdego pokonanego otrzymamy punkty doświadczenia, które można wykorzystać do ulepszenie umiejętności kierowanej przez nas postaci.

Sang-Froid: Tales of Werewolves dostępne jest za darmo na GOG.com i Steam.

Informacje o grze:

  • Strona gry na Steam
  • Strona gry na GOG.com
  • Platformy: Windows
  • Wymagania minimalne: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10, procesor dwurdzeniowy, 2 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce 9 / ATI HD4000 lub lepsza,mmonitor mogący wyświetlić rozdzielczośc conajmniej 1280X720 pikseli

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.