Zgarnij elektroniczną wersję planszówki Ticket to Ride

Okazja dla fanów gier planszowych. Istnieje możliwość zdobycia klucza Steam do gry Ticket to Ride, elektronicznej wersji planszówki znanej u nas także pod nazwa „Wsiąść do Pociągu”. Wystarczy wziąć udział w konkursie na stronie gry.

Podobnie jak w oryginale, tak i w grze komputerowej naszym celem jest stworzenie połączeń kolejowych pomiędzy wybranymi miejscowościami na mapie Stanów Zjednoczonych. Ticket to ride wspiera rozgrywkę po sieci dzięki czemu można zagrać nawet w piątkę. Ciekawostka jest asynchroniczny tryb multiplayer pozwalający na grę z posiadaczami wersji z innych platform (Android, iPhone, iPad, Linux, Mac). Nie zabrakło tez możliwości gry przeciwko sztucznej inteligencji.

Aby zdobyć grę należy podać swoje dane w formularzu na stronie internetowej gry (należy kliknąć na baner z czerwonym napisem „Win”) a klucz gry dostaniemy na nasze konto email. Gra komputerowa jest jedynie dodatkiem, podając nasze dane mamy również szanse na wygranie gry fizycznej gry Ticket to Ride: Europe. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 stycznia.

Informacje o grze:

  • Strona gry: www.tickettoridewithmax.com/en
  • Platformy: Windows, Mac
  • Wymagania minimalne: procesor 1.6 GHz, 2 GB RAM, karta graficzna wspierająca rozdzielczość min. 800×600 (zalecana rozdzielczość: 1024×768 lub lepsza), 250 MB wolnego miejsca na dysku twardym

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.