No One Live Forever Revival Edition – szpieg w HD

No One Live Forever wraz z sequelem A Spy In HARM’s Way, to są gry nie do dostania. W wyniku serii przejęć wydawców/twórców gier nie wiadomo do kogo tak na prawdę nalezą prawa do serii. Dlatego też żadnej z gier nie można nigdzie nabyć. Jest jednak sposób na zagranie w nie – wersje Revival Edition.

Znaleźli się zapaleńcy, którzy udostępnili gry za darmo, wzbogacone o nieoficjalne patche, które nie dość, ze pozwalają na uruchomienie gier na nowych komputerach (pierwsza odsłona serii ukazała się w 2000 roku) to również dodają wsparcie dla wysokich rozdzielczości.

Seria No One Lives Forever wprowadza nas do szpiegowskiego półświatka. Jako agentka Cate Archer, musimy ratować świat przed organizacja H.A.R.M. Rozgrywka to mieszanina strzelanki z widokiem z pierwszej osoby i skradanki. Większość misji można przejść na kilka sposobów. Nie brakuje tez szpiegowskich gadżetów zamaskowanych jako zawartość damskiej torebki, na przykład szminka to materiał wybuchowy.

Choć nie zachęcam do pobierania nieoficjalnych wersji gier to wydaje się, ze w tym przypadku mamy do czynienia z prawdziwym abandonware.

Informacje o grze:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.