Cats Are Assholes – ale i tak je kochamy

Cats Are Assholes pozwala nam na wcielenie się w staruszkę, opiekującą się coraz większą ilością kotów. Celem jest dbanie o to by koty były zadowolone. Porażka może się wiązać z byciem zjedzonym przez naszych podopiecznych. O ile wcześniej nie padniemy na zawal serca…

Grę rozpoczynamy z dwoma kotami, lecz co 30 sekund w domu pojawiać się będzie kolejny. Oznacza to, że szybko przybywa kolejnych zwierzaków do wykarmienia co z kolei oznacza konieczność częstszego sprzątania kuwety. Otrzymamy pomoc w postaci wnuczka, jednak on nie wykazuje się inicjatywą i wykona tylko czynności, które mu wskażemy. Im bardziej zadowolone będą koty tym więcej pieniędzy otrzymamy. Te z kolei można wykorzystać na przykład na uzupełnienie zapasów kociej karmy w lodowce. Jest to dość istotne, gdyż gdy koty zgłodnieją to nie zawahają się zaatakować swojej opiekunki.

Tylko od naszego zorganizowania i efektywnego wykorzystania wnuczka zależy ile kotów będziemy w stanie „obsłużyć” zanim wszystko zacznie się sypać. Cats are Assholes to wciągająca gra, z urocza rozpikselowaną grafiką w stylu retro. Az ciężko uwierzyć, że powstała w zaledwie 3 dni w ramach Ludlum Dare.

Informacje o grze:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.