Q.U.B.E.2 i Layers of Fear kolejnymi darmowymi grami na Epic Games Store

Epic Games dba o to byśmy mieli jak największą bibliotekę gier, w które nie mieliśmy czasu zagrać. Tym razem za darmo można zdobyć gry Q.U.B.E.2 i Layers of Fear. Czyli jest coś dla lubiących zagadki logiczne jak i dla fanów horrorów.

Q.U.B.E.2 to gra logiczna rozgrywana z perspektywy pierwszej osoby. Wcielamy się w Amelię Cross, archeologa, który budzi się gdzieś w kosmosie i z pomocą istoty znanej jako Emma musi rozwiązać zagadki by uciec. 

Informacje o grze:

  • Strona gry:  www.epicgames.com
  • Plarformy: Windows
  • Wymagania minimalne: Windows 7, czterordzenowy procesor 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta graficzna GeForce GTX 470 lub Radeon 6870 HD, 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Natomiast Layers of Fear to horror z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, w którym wcielamy się w malarza chcącego ukończyć swoje wielkie dzieło. Gdy zaczyna pracę ogarniają go halucynacje dotyczące minionych wydarzeń. Naszym zadaniem jest znalezienie sposobu na ukończenie pracy. Akcja gry toczy się w wiktoriańskiej posiadłości, wypełnionej dziełami sztuki, które pomogą nam odkryć mroczna przeszłość artysty.

Informacje o grze:

  • Strona gry:  www.epicgames.com
  • Platformy: Windows, Mac
  • Wymagania minimalne: procesor Intel Core2 Quad Q8400, 4 GB RAM , karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 560 1GB lub Radeon R7 250X 1GB, 5GB wolnego miejsca na dysku twardym

Kolejnymi grami, które będą dostępne od 31 października będą Soma i Costume Quest.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.