Za tydzień ruszą otwarte beta testy gry Mytheon

Wydawca True Games Interactive wraz ze studiem Petroglyph ogłosili, że ich gra MMO zatytułowana Mytheon wejdzie w fazę otwartych beta testów 28 kwietnia. Mytheon to gra RPG z elementami strategii opierająca się na zbieraniu i wykorzystywaniu „Power Stones”, które wzywają sługi, stawiają budynki i pomagają w walce. Całość osadzona jest w realiach mitologii starożytnej Grecji.

Gra będzie darmowa a zarobić ma na siebie poprzez mikro-transakcje. Wraz z rozpoczęciem otwartych beta testów uruchomiony zostanie sklep z przedmiotami a w czasie testów gracze od czasu do czasu otrzymywać monety, które będzie można tam wykorzystać.

Oprócz tego będą dostępne limitowane zestawy zatytułowane „Champions of Mytheon”. Po ich zakupieniu otrzymamy dożywotnią zniżkę na walutę używaną w grze, dostęp do promocji, ekskluzywnych przedmiotów oraz będziemy mogli jako pierwsi wypróbować kolejne dodatki do gry. Dodatkowo można wykupić szybszy dostęp do pełnej wersji gry przed premierą oraz swoje nazwisko w liście płac gry. Champions of Mytheon będzie ograniczony do 2000 graczy. Cena nie jest jeszcze znana.

  • Strona gry: www.mytheongame.com
  • Platformy: Windows
  • Wymagania sprzętowe: 2.0 GHz Intel Pentium 4, 512MB RAM (1GB dla Vista), karta graficzna z 128MB pamięci ze wsparciem dla Pixel Shader 2.0 (GeForce 6 lub lepsza)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.