Super Mario Bros. Crossover już dostępny w wersji 3.0

Można już zagrać w Super Mario Bros. Crossover 3.0, gry stanowiącej mieszaninę tradycyjnych poziomów z Mario i postaci z innych gier. Aktualizowana gra zawiera 192 poziomy, wybór map pod względem trudności i 10 postaci z takich klasyków ja Mega Man i Ninja Gaiden. Każda postać została przedstawiona w miłym dla oka stylu retro.

Warto zwrócić uwagę na obecność poziomów z jednej z najrzadszych wersji gier z Mario. Chodzi dostępną jedynie w Japonii grę Super Mario Bros. Special, w której Mario dysponuje młotkiem z Donkey Konga. Inną ciekawostką jest udostępnienie poziomów w różnych stylach graficznych – w szacie graficznej Castlevanii, niskiej rozdzielczości map w styli Atari 2600 czy też w stylu Super Mario Bros. 2.

W grę zagracie na oficjalnej stronie gry(tylko tam można grać na pełnym ekranie), lub korzystając z wersji znajdującej się poniżej.

[topswf swf=’http://www.explodingrabbit.com/media/flash/SmbcPreloader.swf’ width=’500′ height=’400′ wmode=’transparent’ flashvars=” allowfullscreen=’true’]

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.