FIFA 14 (iOS/Android) – piłka kopana na małym ekranie

FIFA 14

FIFA 14 to najnowsza odsłona popularnej serii, dostępna jest również wersja na urządzenia z systemami iOS i Android i co ważne, można w nią zagrać za darmo. Po instalacji (konieczne jest pobranie 1,2 GB danych) zyskujemy darmowy dostęp do trybów Ultimate Team, Games of the Week (sześć najciekawszych meczy z tygodnia) oraz możemy postrzelać karne. Żaden z tych trybów nie posiada limitu liczby rozgrywek. Podobnie jak w wersji na konsole tryb Ultimate Team pozwala na stworzenie własnej drużyny marzeń. Nowych zawodników można dokupić za prawdziwą gotówkę lub za monety, które dostajemy za wygrane mecze i turnieje.

Za około 21 złotych można odblokować dodatkowe trzy tryby: Kick Off, Tournament i Manager Mode. Gra pozwala też na śledzenie swojego ulubionego klubu i rozgrywanie ligowych meczy zgodnie z prawdziwym terminarzem rozgrywek. Po zalogowaniu się na konto Origin możliwa jest gra online ze znajomymi.

FIFA 14

FIFA 14 oferuje nowy dotykowy system sterowania, w którym dotknięcia ekranu i przesuwanie palca to podawanie, strzelanie i poruszanie się gracza. Jest też opcja włączenia wirtualnego joysticka. Ta wersja gry to 33 ligi, ponad 600 licencjonowanych drużyn i ponad 16000 graczy. Niestety choć dostępna jest nasza Ekstraklasa to nie uświadczymy polskich komentatorów.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.