Beta Battlefield 4 na PC będzie wymagać systemu 64-bitowego

Battlefield 4

Już w przyszłym tygodniu ruszą otwarte beta testy gry Battlefield 4 na Xbox 360, PlayStation 3 i PC. W tym ostatnim jak się okazuje by móc zagrać konieczne będzie posiadanie systemu Windows w wersji 64-bitowej.

Wiadomość pochodzi z oficjalnego bloga gry. Można też tam się dowiedzieć jakie środki przedsięwzięli twórcy gry by zwalczać oszustów. Battlefield 4 będzie korzystać z PunkBustera oraz specjalnego silnika FairFight. Obydwa rozwiązania będą testowane w trakcie beta testów. Inne ciekawe rozwiązanie to wiadomość wysyłana do graczy w trakcie rozgrywki w przypadku gdy oszust zostanie przyłapany na gorącym uczynku.

Otwarta beta Battlefield 4 skupiać się będzie na trybie multiplayer i oferować będzie mapę Siege of Shanghai w trybach Conquest i Domination. Członkowie Battlefield 3 Premium oraz ci, którzy zamówili już Battlefield 4 na Origin lub posiadają limitowaną edycję Medal of Honor Warfighter zyskają dostęp do bety 1 października. Pozostali będą musieli poczekać do 4 października. Testy zakończą się 15 października.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.