Middle Manager of Justice – zostań kierownikiem super bohaterów

Middle Manager of-Justice

Middle Manager of Justice wprowadzi nas w świat pełen złoczyńców i super bohaterów. Nie będziemy się jednak w wcielać w żadną z tego typu postaci. Zamiast tego staniemy się szarą eminencją, osobą, dzięki której wszystko po stronie dobra działa jak dobrze naoliwiona maszyna. Zostaniemy… kierownikiem lokalnego oddziału Justice Corp – korporacji zajmującej się walką o lepsze jutro. Dosłownie i w przenośni. Jako ów kierownik dbać będziemy o delegowanie zadań bohaterom, organizacją wyposażenia, rozbudową bazy oraz o dobre morale podwładnych.

Zaczynamy od jednego podwładnego (bohatera), by później rozwinąć skrzydła rekrutując kolejnych, kupując im wyposażenie i rozbudowując bazę tworząc miejsca gdzie mogą ćwiczyć, regenerować siły czy też odkrywać nowe możliwości. Wszystko co za gotówkę, którą zdobywamy za walkę ze złoczyńcami. Można oczywiście przyśpieszyć niego rozgrywkę dokupując wirtualna walutę za prawdziwą gotówkę, lecz spokojnie da się grać bez konieczności sięgania do portfela.

Gra jest swoistą parodią życia w korporacji. Bohaterowie awansując na kolejne poziomy doświadczenia awansują na bardzo korporacyjnie brzmiące stanowiska a gry morale spadają to konieczna jest rozmowa z kierownikiem. Można nawet posadzić bohaterów za biurkiem by przed komputerem zarabiali dla nas pieniądze. Za Middle Manager of Justice odpowiada studio Double Fine (Psychonauts, Brutal Legend), więc pełna jest humoru i luźnych nawiązań do szarej korporacyjnej rzeczywistości.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.