TANK@WAR – sieciowe potyczki za sterami czołgu

Tanks@War

TANK@WAR to sieciowa gra, w której gracze zmagają się ze sobą siedząc za sterami współczesnych czołgów. Gra ta jest nieco w cieniu World of Tanks. Jednak w przeciwieństwie do tej bardziej popularnej gry nie zawiera mikro transakcji, wszystko jest darmowe od początku do końca a rozgrywka jest prostsza i bardziej zręcznościowa.

Gra oferuje dwa tryby rozgrywki – standardowy deatchmatch gdy mamy przeciwko sobie wszystkich oraz rozgrywkę drużynową. Gracze mają dostępnych kilka rodzajów czołgów różniących się statystykami (od szybkich czołgów zwiadowczych przez maszyny wielozadaniowe aż po ciężko opancerzone bestie) oraz wiele części pozwalających na modyfikowanie pojazdu dopasowując go jeszcze bardziej do naszego stylu gry.

TANK@WAR wydaje się być ciekawą alternatywą dla World of Tanks. Niestety chyba nie wiele osób o niej wie. Dlatego też tłumów na serwerach nie należy się spodziewać.

  • Strona gry: tankatwar.com
  • Platformy: Windows, Linux
  • Wymagania: Procesor 2.2 GHz, 1 GB RAM (2 GB fla Windows Vista / 7), karta graficzna GeForce 6800GT / ATI X800 z 256 MB pamięci

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.