No More Room in Hell – drużynowe zmagania z zombie na poważnie

No More Room In Hell

No More Room in Hell to sieciowa gra w klimatach horror inspirowana twórczością George’a Romero, twórcy współczesnej wizji zombie. Sam tytuł pochodzi z cytatu z jego filmu Świt Żywych Trupów. Przez siedem lat gra powstawała jako modyfikacja do Half-Life 2. Ta wersja stała się dostępna w 2011 roku. Teraz samodzielna wersja gry stała się dostępna na Steam.

Akcja gry toczy się w czasie gry świat pogrąża się w chaosie z powodu zarazy, której źródło jest nieznane. Jest wiele teorii na temat skąd ona się wzięła, lecz fakt jest jeden. Kto zginie z jej powodu powstaje i zaczyna zabijać a tych, których zabije czeka ten sam los. Już teraz świat przemierzają miliony nieumarłych szukających jedzenia i nikt nie ma na to lekarstwa. W takich okolicznościach gracz musi się sprzymierzyć się z innymi ocalałymi. Jeśli przeżyją wystarczająco długo to mają szansę na ocalenie. Jednak jedno ugryzienie może oznaczać koniec.

No More Room In Hell

Rozgrywka to typowy survival horror dla ośmiu graczy. Twórcy gry postawili na wiarygodność. Zatem broni i amunicji na mapie jest mało a komunikacja pomiędzy graczami staje się trudna gdy oddalają się od siebie. Nie uświadczymy też celownika na środku ekranu. Ważnym czynnikiem jest też panująca zaraza. Do zarażenia wystarczy jedno ugryzienie. Gdy zostaniemy zarażeni do nas zależy czy powiemy od tym pozostałym graczom by skrócili nasze cierpienia czy też zachowamy to dla siebie licząc na znalezienie lekarstwa.

Aktualnie dostępne są dwa tryby rozgrywki. Objective wymaga od graczy wykonania szeregu czynności na mapie by wygrać. Cele zmieniają się dynamicznie a twórcy gry zapewniają, że żadna rozgrywka nie jest taka sama jak poprzednia. W trybie Survival bronimy schronienia przez hordami nieumarłych.

Gra polecona przez: zi.

Znasz ciekawe darmowe gry? Poleć je innym. Więcej informacji tutaj.

  • Strona gry: www.nomoreroominhell.com
  • Strona gry na Steam
  • Platformy: Windows, Linux, MacOSX
  • Wymagania minimalne PC: Pentium 4 3.0GHz, 1.5 GB RAM, karta graficzna Radeon 9600 lub GeForce serii 8
  • Wymagania minimalne Mac: MacOS X Leopard 10.5.8, 2GB RAM, karta graficzna GeForce 8, RadeonX1600, Intel HD 3000 lub lepsza
  • Wymagania minimalne Linux: Procesor dwurdzeniowy 2.8 GHz, 2 GB RAM, karta graficzna GeForce 8 lun Radeon HD2600/3600 (sterowniki nvidia 310, AMD 12.11), OpenGL 2.1

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.