Star Wars: Tiny Death Star – budujemy własną Gwiazdę Śmierci

Star Wars: Tiny Death Star

Star Wars: Tiny Death Star to tematyczna odmiana gry Tiny Tower, która pozwala nam zbudować własną Gwiazdę Śmierci na ekranie telefonu.

Gracze dołączają do Ciemniej Strony mocy pomagając Imperatorowi i Darth Vaderowi dorobić sobie trochę przy okazji budowania Gwiazdy Śmierci. Dzieli się ona na poziomy cywilne, gdzie znajdziemy apartamenty i różnego rodzaju sklepy i zakłady usługowe gdzie mieszkańcy tych apartamentów pracują. Spotkamy tam przedstawicieli ponad 30 ras ze świata Gwiezdnych Wojen. Owe sklepy przyciągają klientów, którzy zostawiają w nich gotówkę, która przyda się budowę kolejnych poziomów. Co ciekawe klienci będą odwiedzać te piętra nawet jeśli nie będziemy grać. Trzeba jednak wracać do gry by upewnić się by sklepy były pełne towarów na sprzedaż.

Oprócz pięter zarabiających dla nas gotówkę są też niedostępne dla cywilów poziomy imperialne, które służą do produkcji specjalnych zasobów i broni, które Imperium wykorzysta do walki z rebelią.

Wszystko to w uroczej 8-bitowej oprawie graficznej. Tiny Death Star oferuje możliwość odblokowania przerywników filmowych z kultowymi scenami z Gwiezdnych Wojen.

Strona gry na:

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.