Badland – przeprowadź swojego stworka bezpiecznie przez grę

badland

Badland to niezwykle klimatyczna platformówka, zdobywca wielu nagród, w którą możecie zagrać na waszym urządzeniu z systemem Android. Sterujemy w niej małym stworkiem z niewielkimi skrzydłami, który wznosi się w powietrze gdy dotykamy ekranu. Jako, że ekran cały czas nieubłaganie przesuwa się w prawo musimy pomóc mu pozostać przy życiu i uniknąć wielu niebezpiecznych przedmiotów, które trafia się po drodze.

Gra posiada bardzo klimatyczną oprawę graficzną. Akcja toczy się w lesie pełnym różnych tajemniczych mieszkańców. Choć wygląda jak z bajki sprawia wrażenie kryjącego jakaś tajemnicę. Ciekawie prezentuje się też nasz „bohater”. Mała czarna kuleczka z białymi oczyma i niewielkimi skrzydłami i lotem przypominającym lot nietoperza. Styl graficzny tej gry urzeka.

Badland oprócz 80 poziomów w trybie dla pojedynczego gracza posiada też 21 poziomów w trybie multiplayer, w którym do czterech graczy korzysta z tego samego urządzenia. Każdemu z graczy przypisany jest określony kawałek ekranu, na który musi naciskać by jego stworek wzniósł się w powietrze.

Gra dostępna jest za darmo na Google Play. Jest też wersja na iOS i Blackberry, lecz trzeba za nie zapłacić. W wersji na Androida można wyłożyć za to gotówkę na wyłączenie reklam bądź odblokowanie dostępu do wszystkich poziomów. Nie przeszkadza to jednak w żaden sposób w rozgrywce.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.