Ruszyły zapisy do beta testów gry Titanfall (PC/Xbox One)

Titanfall

EA ujawniła szczegóły na temat beta testów gry Titanfall. Ruszą one już w ten piątek 14 lutego i obejmą one zarówno wersję na PC jak i konsolę Xbox One.

Chętni mogą zapisywać się na stronie titanfall.com/beta. Zapisy zostaną zamknięte w piątek o 1:00 w nocy polskiego czasu. Testy opisywane są jako duże, lecz nie wiadomo ile kluczy będzie dostępnych. Można spokojnie założyć, że popyt na nie będzie spory.

Szczęśliwcy wybrani do testów będą mogli wypróbować trzy tryby rozgrywki – Attrition w stylu deadthmatcha, polegający na przejmowaniu kontroli nad punktami na mapie Hardpoint Domination oraz Last Titan Standing (w tym przypadku chyba wiadomo o co chodzi).

Beta testy ruszają w piątek i wszyscy nominowani do wzięcia udziału otrzymają klucze do końca weekendu. Do wzięcia udziału w testach konieczne jest posiadanie aktywnego konta w sklepie Origin oraz w przypadku wersji na PC komputera spełniającego wymagania sprzętowe (podane poniżej).

Na chwilę obecną nie ma planów na beta testy na konsoli Xbox 360.

  • Strona gry: www.titanfall.com
  • Wymagania minimalne PC: 64-bitowy system operacyjny (Windows 7, 8, 8.1), procesor AMD Athlon X2 2.8GHz lub Intel Core 2 Duo 2.4GHz, 4GB RAM, karta graficzna z 512MB pamięci (Radeon HD 4770 lub GeForce 8800GT)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.