S.W.A.P. – nietypowy FPS bez broni

swapS.W.A.P (Subterfuge Weapons Assessment Program) to nietypowe podejście do gatunku sieciowych shooterow. Nie ma w nim broni i nie zadajemy bezpośrednio obrażeń przeciwnikom.

Zamiast tego gra stawia na strategię i kooperację pomiędzy graczami. Mechanika rozgrywki opiera się na zamianie miejsc. Kierowany przez nas robot może wystrzelić pocisk, który po trafieniu sprawi, że zamienimy się ciałem z celem. Mapy posiadają wiele pułapek a zamiany mają sprawić, że przeciwnik będzie zdezorientowany i w nie wpadnie.

Rozgrywka to tryb multiplayer przypominający Capture the Flag dla 2-8 graczy podzielonych na dwie drużyny. Aby zwyciężyć trzeba dostarczyć fragmenty wirusa do bazy przeciwnika co spowoduje awarię serwera. Dostępny jest edytor poziomów. Stworzone przez nas mapy zostaną automatycznie wysłane do wszystkich biorących udział w rozgrywce.

  • Strona gry
  • Platformy: Windows, Mac
  • Wymagania minimalne: procesor Core2 Duo lub lepszy, 2GB of RAM, karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c GPU (wspierająca Shader Model 3), edytor poziomów wymaga rozdzielczości ekranu co najmniej 1280×720

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.