Annex: Conquer the World

annex

Annex: Conquer the World to strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym oparta na grze MegaGlest. Akcja gry rozgrywa się w trakcie Great Crystal War, wojny, która ogarnęła cały glob. Jej celem jest przejęcie kontroli nad złożami czerwonych kryształów, które są odpowiedzią na kryzys energetyczny. Pozwalają też na szybki rozwój technologiczny i zarobek na eksporcie. Celem gry jest oczywiście totalna dominacja nad światem.

Gracze mogą stanąć po stronie jednej z czterech frakcji o zróżnicowanym poziomie trudności. The East Ocean Alliance posiada mocne i zróżnicowane jednostki, lecz ich produkcja kosztuje więcej i trwa dłużej. NEO Republic stawia na brutalną siłę i przewagę liczebną. Shadow Organization posiada najlepsze jednostki ofensywne, lecz stawia na walkę w zwarciu i szybkość ponad uzbrojenie. Alliance Renegades ma najtrudniej gdyż brakuje im siły ognia innych stron konfliktu, więc muszą stawiać na pułapki i unikać bezpośrednich starć.

Annex: Conquer the World oferuje tryb multiplayer oraz tryb skirmish dla pojedynczego gracza. Obecnie nie ma planów dodana kampanii.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.