Annex: Conquer the World

annex

Annex: Conquer the World to strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym oparta na grze MegaGlest. Akcja gry rozgrywa się w trakcie Great Crystal War, wojny, która ogarnęła cały glob. Jej celem jest przejęcie kontroli nad złożami czerwonych kryształów, które są odpowiedzią na kryzys energetyczny. Pozwalają też na szybki rozwój technologiczny i zarobek na eksporcie. Celem gry jest oczywiście totalna dominacja nad światem.

Gracze mogą stanąć po stronie jednej z czterech frakcji o zróżnicowanym poziomie trudności. The East Ocean Alliance posiada mocne i zróżnicowane jednostki, lecz ich produkcja kosztuje więcej i trwa dłużej. NEO Republic stawia na brutalną siłę i przewagę liczebną. Shadow Organization posiada najlepsze jednostki ofensywne, lecz stawia na walkę w zwarciu i szybkość ponad uzbrojenie. Alliance Renegades ma najtrudniej gdyż brakuje im siły ognia innych stron konfliktu, więc muszą stawiać na pułapki i unikać bezpośrednich starć.

Annex: Conquer the World oferuje tryb multiplayer oraz tryb skirmish dla pojedynczego gracza. Obecnie nie ma planów dodana kampanii.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.