Project Reality – Battlefield 2 z realizmem do kwadratu

project-reality

Project Reality to produkcja, która zaczęła żywot jako modyfikacja trybu multiplayer gry Battlefield 2 a od niedawna jest dostępna jako samodzielna produkcja nie wymagająca podstawowej wersji gry. Celem twórców jest stworzenie tak realistycznego pola walki jak to tylko było możliwe.

Wiązało się to ze znacznymi zmianami w grze Battlefield 2. Między innymi usprawniono system balistyki, który stał się bardziej realistyczny i oddający wiarygodnie prawdziwą broń. Zwiększono też skalę rozgrywki oferując pola bitew osiągających do 64 kilometrów kwadratowych położonych w różnych strefach klimatycznych od norweskich fiordów po pustynie Iraku. Gracze mogą zmierzyć się w potyczkach drużynowych w których udział może wziąć nawet 100 graczy.

Dostępne strony konfliktu to różne siły wojskowe krajów takich jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy, Rosja, Izrael, Chiny a nawet Polski. Chętni mogą zagrać też jako chociażby Talibowie.

Project Reality oferuje 40 map i pięć różnych trybów rozgrywki.

  • Strona gry: www.realitymod.com
  • Platformy: Windows
  • Wymagania: procesor 2.4 Ghz dwurdzeniowy (zalecane 3.2 Ghz), 3 GB RAM (zalecane 4 GB), karta graficzna z 128MB pamięci (512MB zalecene)

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.