Darmowy Weekend na Steam: Grey Goo

grey-goo

W ten weekend będziemy mogli za darmo za grać w grę z dość zaniedbanego ostatnio gatunku – strategii RTS. Grey Goo to gra osadzona w odległej przyszłości. Od czasu kiedy ludzie opuścili Drogę Mleczną minęły już setki lat. W końcu udaje im się odnaleźć inteligentną formę życia lecz musi przypłacić to walką o przetrwanie na planecie zwanej Ekosystem 9.

Grey Goo oferuje trzy unikalne frakcje: Ludzie (nastawieni na obronę), Beta (wszechstronna rasa obcych) oraz Materia (tajemnicza, ruchliwa forma życia która będzie głównym przeciwnikiem w grze). Rozgrywka nad zarządzanie pojedynczymi jednostkami stawia zarządzenia bazami i gromadzenie surowców w stylu gier z tego gatunku z lat 90-tych.

Gra dostępna jest za darmo do niedzieli, 18 października, do godziny 22:00. Do tego czasu cena gry została również obniżona o 60% do 18,39 euro (około 78 złotych).

Do końca promocji pozostało:
[wpdevart_countdown text_for_day=”Dni” text_for_hour=”Godziny” text_for_minut=”Minuty” text_for_second=”Sekundy” start_time=”1444944144″ end_time=”2,22,35″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]Promocja zakończona[/wpdevart_countdown]

Informacje o grze:

  • Strona gry na Steam
  • Platformy: Windows
  • Wymagania minimalne: Windows 7, procesor, Intel Core i3 Dual Core 3.5 GHz lub porównywalny, 4 GB RAM, karta graficzna z 1024 MB pamięci (GeForce GTX 460 lub AMD Radeon HD 5870), 15 GB wolnego miesca na dysku twardym

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.