Threes! Free – darmowa wersja popularnej gry logicznej

threes

Threes! To popularna gra logiczna, niesamowity pożeracz czasu, którego darmowa wersja dostępna jest na AppStore i Google Play. Darmowa wersja nie wymaga zakupów w grze ani nie oferuje wyskakujących niespodzianie reklam. Zamiast tego możemy za grać trzy razy a następnie by móc zagrać ponownie trzeba obejrzeć reklamę (ale tylko gdy tego zechcemy). Wtedy zyskujemy kolejne trzy tury. Wadą takiego rozwiązania jest konieczność bycia podłączonym do Internetu by móc zagrać ponad limit.

Zasady gry są łatwe do opanowania, lecz osiąganie coraz lepszych wyników wymaga wprawy. Mamy plansze podzieloną na 16 pól. Na tej planszy po każdym ruchu pojawiają się kostki z cyframi. Przesuwając je po planszy dodajemy do siebie te z takimi samymi cyframi. Gra kończy się gdy cała plansza jest zapełniona i nie możemy wykonać ruchu. Całość okraszona jest przyjemną oprawą dźwiękową.

Popularność Threes! spowodowała pojawienie się wielu klonów, których pełno jest zarówno na AppStore jak i Google Play. Przykładem może być równie popularne 2048.

Informacje o grze:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.