Forza Motorsport 6: Apex jako otwarta beta od 5 maja

Forza6Apex

Forza Motorsport 6: Apex, wersja free to play popularnej serii wyścigówek, będzie dostępna dla wszystkich od 5 maja jako „otwarta beta”. Będzie to pierwsza odsłona serii, która będzie dostępna na komputerach PC.

Gra oferować będzie 63 samochody, 20 różnych konfiguracji torów oraz system „drivatar”, który dopasowuje poziom sztucznej inteligencji do umiejętności naszych znajomych na Xbox Live. Jako, że będzie to wersja beta to zapowiedziane jest dodanie nowych opcji w późniejszym czasie takich jak wsparcie dla kierownic, możliwość wyłączania VSync czy też licznika klatek na sekundę w samej grze. Co ciekawe gra nie będzie oferować tradycyjnego trybu multiplayer. Zabraknie też edytora wzorów lakieru samochodu.

Forza Motorsport 6: Apex wykorzystuje możliwości DirectX12 i wspiera rozdzielczości aż do 4K (3840 x 2160 pikseli). Do gry konieczne jest posiadanie systemu Windows 10.

Więcej szczegółów na temat bety znajdziecie tutaj.

Informacje o grze:

  • Strona gry: www.forzamotorsport.net
  • Platfomy: Windows
  • Wymagania minimalne: Windows 10 64-bit w wersji 1511, procesor Intel Core i3-4170 @ 3.7 Ghz, 8 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GT 740 lub Radeon R7 250X (wymagane co najmniej 2 GB pamięci)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.