Otwarte beta testy Final Fantasy XIV ruszą w przyszłym tygodniu

Zamknięte beta testy gry Final Fantasy XIV zakończyły się dwa dni temu a już poznaliśmy datę rozpoczęcia się testów otwartych dla wszystkich. Ruszą one 1 września o 4:00 w nocy polskiego czasu. Niestety liczba graczy, którzy będą mogli załogować się do gry na raz będzie ograniczona, więc możliwe będzie długie stanie w kolejce.

Jak można wyczytać na stronie gry liczba graczy grających jednocześnie będzie systematycznie zwiększana. Gdy maksymalna liczba graczy zostanie osiągnięta przy próbie logowania zobaczymy stosowny komunikat. Zostaniemy wpisani również na listę oczekujących. Aby utrzymać swoje miejsce na liście trzeba będzie spróbować zalogować się ponownie w ciągu dziesięciu minut od pierwszej próby.

W zamian uczestnicy otwartych beta testów będą mogli zachować nazwy postaci do premiery gry, tak długo jak będziemy grać na tym samym serwerze.

Premiera Final Fantasy XIV planowana jest na 30 września. Cały czas można pobierać benchmark, dzięki któremu można sprawdzić jak gra działa na naszym komputerze.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.