Star Wars: Clone Wars Adventures

Star Wars: Clone Wars Adventures to gra skierowana do młodego gracza, któremu spodobała się kreskówka Star Wars: Clone Wars. Podobnie jak w kreskówce akcja gry rozgrywa się pomiędzy drugim i trzecim epizodem filmowej sagi. Utrzymano również podobny styl graficzny. Choć gra jest darmowa to, aby uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych opcji takich jak modyfikacja miecza świetlnego może zostać odblokowany przy płaceniu miesięcznego abonamentu (5,99 USD).

Jeśli chodzi o rozrywkę to Clone Wars Adventures jest zestawem kilkunastu mini gierek, do których dostęp można zyskać czy to przemierzając świat gry czy też po prostu klikając na przycisk w menu. Dostępne są takie gry jak wyścigi, strzelanki, logiczne, z gatunku Tower defense. Powalczymy również na bliską odległość. Oprócz tego znajdziemy tez wariacje na temat wielu popularnych gier we flashu. W większości w nich sterujemy za pomocą myszki. Żadna z nich nie jest specjalnie trudna na samym początku, lecz w miarę postępów zyskujemy dostęp do trudniejszych gier. Za ukończenie gier otrzymujemy pieniądze, które wydać możemy na ubranie dla naszej postaci lub na wyposażenie naszego domu. Strój nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę, więc jest to tylko kwestia dekoracji lub pochwalenia się przed znajomymi.

Warto zaznaczyć, że twórcy gry blisko współpracują z Georgem Lucasem, więc nowe treści w grze pasują do nowych odcinków kreskówki.

Mimo tego, że jest do w miarę nowa gra zgromadziła już ponad milion graczy.

  • Strona gry: www.clonewarsadventures.com
  • Plarformy: Windows
  • Wymagania minimalne: Procesor Pentium IV, 512MB RAM, Geforce 3/Radeon 8500

2 komentarze

  1. Gracze mogą również obejrzeć fragmenty nowych odcinków z poziomu gry? Nie wydaje mi się.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.