Super Crate Box

Super Crate Box to platformówka stworzona przez Vlambeer, dwuosobowe studio z Holandii. Według oficjalnej strony gry ma ona „przywrócić chwałę złotej ery gier zręcznościowych”. Oznacza to mniej więcej tyle, że przeciwko nam stanie ogromna ilość przeciwników i zero miejsca na błąd.

Punkty otrzymujemy za zbieranie pudełek. Po podniesieniu jednego kolejne pojawia się w losowo wybranym miejscu na mapie. Otrzymujemy również jedną z tuzina dostępnych broni, jednak po podniesieniu kolejnego pudełka dostępna bron zmieni się. Niektóre bronie są dobre i szybko powalają przeciwników, używanie innych to igranie ze śmiercią.

Skoro jest broń to są i przeciwnicy, przeciwko którym ją użyjemy. Przemieszczają się oni z góry ekranu na dół. Jeśli nie zabijemy ich zanim dotrą na sam dół wtedy stają się „źli”. Oznacza to, że stają się czerwoni i poruszają się bardzo szybko. Gdy nas dotkną zaczynamy od punktu wyjścia. Gra oferuje dodatki, które można odblokować: postacie, bronie, mapy i tryby rozgrywki.

Ważną zaletą gry jest fakt, że nie trzeba jej instalować, wystarczy rozpakować plik RAR. Jest to dobra wiadomość dla osób posiadających ograniczone prawa do korzystania z komputera.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.