Cross Fire

Cross Fire to sieciowy shooter drużynowy stworzony przez Smilegate i Neowiz. Gracze wcielają się w najemników pracujących dla Black List lub Global Risk. Jedną z rzeczy, którą Cross Fire odróżnia się od konkurencji to tryb Ghost Mode, w którym jedna z drużyn posiada zaawansowaną technologie maskowania i są niewidzialni dla przeciwników. Ta drużyna wyposażona jest tylko w noże i musi wytropić i wybić drużynę przeciwną.

Gra jest cały czas rozwijana. Nowością jest tryb Mutation, w której obie frakcje łączą siły przeciwko mutantom, które mają możliwość przekształcania w mutantów innych żołnierzy i ewoluować zyskując unikalne zdolności. Każda rozgrywka zaczyna się odliczaniem od 20. W czasie odliczania wszyscy żołnierze są w tej samej drużynie. Gracze mogą się ufortyfikować lub opracować strategie. Po odliczaniu jeden losowy żołnierz zmienia się w Mutanta. Może to pokrzyżować wszystkie plany opracowane w czasie odliczania. Jako żołnierz musisz wyeliminować wszystkie mutanty lub przeżyć dopóki nie upłynie wyznaczony czas. Jako mutant należy przekształcić wszystkich żołnierzy w mutanty zanim upłynie czas.

Graficznie Cross Fire odbiega nieco od dzisiejszych standardów, lecz dzięki temu jego wymagania sprzętowe nie są wygórowane.

  • Strona gry: crossfire.z8games.com
  • Minimalne wymagania sprzętowe: Pentium 4 1,5 GHz, 512 MB RAM, GeForce 5600, połączenie z internetem
  • Platformy: Windows

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.