The Spirit Engine 2

The Spirit Engine 2 to gra RPG, z bardzo ciekawie rozwiązanymi interakcjami pomiędzy postaciami. Do naszej drużyny może znaleźć się troje z dziewięciu dostępnych postaci na początku gry. Nie ważne jaką kombinację wybierzemy nawiążą się między nimi unikalne konwersacje w zalezności od wybranych postaci. Coś w rodzaju pogaduszek pomiędzy postaciami w pierwszym Mass Effect. Tylko, że tam zdarzało się to co jakiś czas – w The Spirit Engine 2 dzieje się tak przez całą grę.

Jeśli chodzi o fabułę to gra rozgrywa się w niegdyś spokojnej krainie Lereftain. Obecnie na ulicach szaleją członkowie niebezpiecznych sekt, parlament jest w rozsypce a pomiędzy starymi wrogami wzrasta napięcie. Wygląda na to, że władcy tracą kontrolę nad tym co się dzieje. Trzech obywateli musi uratować sytuację i przy okazji nie dopuścić do zagłady całej cywilizacji. Standard.

Inną ciekawostką wyróżniającą tą grę jest fakt, że posiada ona grafikę 2D i akcję widzimy z boku. Grafika utrzyma na w prostym stylu, lecz nie brakuje jej klimatu.

  • Strona gry: www.thespiritengine.com
  • Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1,2 GHz, 512 MB RAM
  • Platforma: Windows

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.