Ruszyły otwarte beta testy gry Picaroon

Dziś ruszyły otwarte beta testy gry Picaroon. Jest to strategia MMO osadzona w świecie po wielkim potopie (cos w stylu świata w filmie Wodny Świat), w którym ocalali walczą o skrawki terenu, które pozostały. Odkrywamy i podbijamy ogromny świat gry przy pomocy wielkich flot statków. Zasadami gra przypomina nieco Ryzyko, tyle, że w czasie rzeczywistym, tyle że w czasie rzeczywistym. No i zamiast jednego wieczora rozgrywka w Picaroon może trwać tygodnie.

Zwiedzamy świat gry, budujemy osady i floty. Później tworzymy sojusze z innymi graczami (choć można równie dobrze zatapiać ich statki, równać z ziemią ich osady). Pojawiają się również osoby trzecie w postaci niezależnych piratów, wiry oraz przemierzający morza żeglarze. Wszyscy oni szukają ofiar lub klientów.

W grze pojawiają się specjalny zestaw kart, dzięki którym możemy zwiększyć swoje szanse. Dzięki nim możemy spowodować wybuch wulkanu, przyśpieszyć prędkość budowania czy też zbudować kopalnię. Wprowadzając podatki na swoich mieszkańców możemy również zebrać złoto, które wykorzystamy na zakup losowego zestawu kart.

Można oczywiście zwiększyć swoje szanse kupując za pieniądze konkretne karty.

  • Strona gry: www.picaroonthegame.com
  • Platformy: Windows
  • Wymagania: 1GB RAM, karta graficzna ze wsparciem dla Pixel Shader 2.0 i 256MB pamięci

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.